O mnie

Witam! Mam na imię Tomek. Pochodzę z Zielonej Góry. Moja historia z fotografią rozpoczęła się dość dawno, jednak od kilku lat zdecydowanie postawiłem na rozwój swojej pasji. Głównie zajmuję się fotografią portretową oraz sportową, a wolne chwile spędzam na łonie natury, starając się uwiecznić jej piękno.

Oprócz klasycznej fotografii zainteresowałem się także jej bardziej alternatywną i niecodzienną formą – czymś co na pierwszy rzut oka wygląda jak czarno-białe zdjęcie. Mianowicie chodzi o fotografię w świetle podczerwonym oraz w pełnym spektrum światła, które jest czymś znacznie większym niż zakres światła widzialnego dla człowieka. Chęć zobaczenia i pokazania innym tego co dla ludzkiego oka jest niewidoczne jest fascynująca. Zapraszam do wzięcia udziału w sesji portretowej w podczerwieni lub pełnym spektrum światła.

W wolnych chwilach staram się skupić uwagę na otaczającej nas przyrodzie. Najbardziej pasjonują mnie w niej ptaki – wolne zwierzęta.

Zdarzają się również zdjęcia, w których okoliczności do dziś nie mogę uwierzyć. Za to piękno i nieprzewidywalność kocham naturę.

%d blogerów lubi to: